Вітаю, друзі!

Дякую, що завітали в нотатки меломана. Якщо ви тут, то музика, швидше за все, має у вашому житті настільки ж велике значення, як і в моєму.

Мене звати Юлія. Я не професійний музикант, не критик, не журналіст, але я - людина, яка більшу частину свідомого життя не уявляє ані дня без музики. Це головна пристрасть мого життя, головна розрада. 

Мені завжди подобалося говорити про музику, але тільки зараз я нарешті наважилася робити це плюс-мінус публічно, вирішивши викладати власні думки сюди. Нехай це буде мій невеличкий внесок в україномовний сегмент музичного блогінгу (дуже хочеться, щоб він ширився та розвивався).

Сподіваюсь, вам тут буде затишно та цікаво. 

Мене можна знайти: 

для спілкування

тут слухаю музику 

і тут також

А тут дивіться, які оцінки я ставлю альбомам, про які говорю (і про які - ні) в блозі.

Також не соромтеся залишати коментарі під публікаціями 😉

Коментарі