![]() |
| обкладинка альбому C’MON YOU KNOW |
Основна риса
цього альбому полягає у тому, що це просто нудно. Це вже третій сольний альбом
колишнього вокаліста колишнього гурту Oasis. І він абсолютно такий самий, як два попередні. Впродовж п'ятдесяти двох
хвилин Ліам не зраджує собі та продовжує гратися у крутого, до смішного грубого,
егоїстичного, холодного та пихатого рокера. Але все це відчувається так, ніби
він наглухо застрягнув у 90-х роках минулого сторіччя, коли подібне було
модним.
Слабка лірика –
ще одна проблема цього альбому. Хоча й неможна сказати, що лірика взагалі хоч
колись була сильною стороною когось з братів Ґаллагерів. Кожен текст буквально
сплетений з суцільних типових рокерських кліше:
Come on
I'm shining like a Diamond In The Dark
I'm floating like a lion in the ark
I'm walking round in circles through the park
And no tough talk will erase you
**
Had a girl, She gave me hell
In a flat, in Camberwell
Now I'm gone again
**
Come on, you know It's gonna be alright
And we're gonna dance all night
Come on you know
і т.д. Такі
приклади можна знайти буквально в кожному тексті. Єдина пісня, яку я можу
похвалити в C’MON YOU KNOW (дурнувата назва) це перша пісня альбому – More Power. В ній відчувається щирість та навіть здатність Ліама визнавати свою уразливість.
Але загалом цей альбом абсолютно порожній. Набір штампів під стандартний та
посередній звук без якихось мелодійних цікавинок чи експериментів.
3/10

Коментарі
Дописати коментар