Дата релізу:
10.02.2023
Жанри: Post-Punk Revival, Dance Punk, Pop Punk
Через майже повних
6 років з моменту виходу буквально найвеселішого зі всіх існуючих альбомів про
депресію After Laughter, американський гурт Paramore повернувся з новою роботою під
назвою This Is Why. Суто технічно цей
альбом повертає їх від синт-попу в дусі 80-х назад до традиційного, більш звичного
слухачам звучання: жвавого поп-року, мелодійну основу якого складають
гітарно-барабанні партії. Але я не знаю, як їм вдалося зробити так, що ця
робота тривалістю 36 хвилин відчувається як мінімум вдвічі довшою.
Не зрозумійте мене
неправильно, в This Is Why немає абсолютно нічого поганого, це дійсно
робота, в якій всі компоненти на гідному рівні в межах свого жанру. В якій є доволі
хороша, змістовна лірика, за що особисто я його не можу не оцінити. Як і за те, що
їхній варіант поп-панку (цей альбом до такого жанру можна віднести лише
частково, та все ж) зараз настільки зрілий, дорослий та осмислений, наскільки це
взагалі можливо. Тому що немає нічого жалюгіднішого за виконавців та виконавиць
вікової категорії 30+ і більше, які співають буквально про все, зокрема - про кохання і проблеми в стосунках так,
наче ці проблеми перші в їхньому житті і знаменують собою ледь не кінець світу
для них.
Але в This Is Why немає й нічого такого, що могло би
вчепитися за увагу слухача, змусивши його пам’ятати про це, повертатись до цього, нічого особливо
прикметного. Окрім двох перших треків, звісно, які також були використані в
якості синглів, підігріваючи цікавість слухача до релізу (і, якщо чесно,
створюючи трохи хибні очікування щодо нього). Доволі швидко альбом
перетворюється на передбачувану послідовність одноманітно-статичних звуків, через що
набридає.
7,8/10
Послухайте This Is Why на улюбленій стримінговій
платформі.

Мені альбом особисто сподобався неймовірно, адже кожна секунда звучить так свіжо, натхненно, виважено та легко, що не піддатися цьому відчуттю приливу нової енергії просто неможливо. Хоч я і не слухав решту альбомів Paramore, тільки декілька пісень з метою ознайомлення (бо я 2003 року народження і не застав їхнього prime time), This Is Why дуже добре слухається як сольна робота, від'єднана від решти матеріалу. Вони вхопили цей вайб інді-року та нової хвилі пост-панку, підлаштували цей саунд під себе, внесли в нього свої власні корективи та вийшли на люди з ерою, яку я не можу не обожнювати.
ВідповістиВидалитиЗагалом погоджуюсь - серед іншого, що зараз робиться в подібному жанрі, це дуже хороша робота, але все ж була трохи розчарована, що в якості синглів були обрані найжвавіші треки, а решта ніби тормозить альбом з кожним кроком все більше. Що ж до творчості Paramore загалом, серед вже шести наявних в їхньому доробку альбомів тільки After Laughter дуже відрізняється - це прям такий поп поповий. Яскравий, танцювальний, більше синтезаторний, ніж гітарний, з ухилом в 80ті трошки. Решта - плюс-иінус схожий між собою гітарний поп-рок / поп-панк.
Видалити