Дата релізу: 03.03.2023
Жанри: UK Hip Hop, Alternative Hip Hop, Punk-Rap
Згадуючи свої
враження від попередньої роботи slowthai, здається, тоді в
мене виникло таке відчуття, ніби більшості треків з TYRON бракує хронометражу аби розкрити свій потенціал
належним чином. Хоча UGLY всього лише на три хвилини довший та на
два треки менший, тут вже абсолютно не складається подібного враження. І це дуже
добре, але не тільки це. Мені подобається, що тут присутня гітара та справжні
барабани – це робить звучання живішим та жвавішим, ніж це зазвичай є в цьому
жанрі.
Також звук тут,
безперечно, набагато менш дружній, не такий привітний для слухача: UGLY грубший та жорсткіший не тільки за TYRON, а й за Nothing Great About Britain. Не
знаю, чи добре це, але, безперечно, цікаво. Як і в дебютній платівці британця,
тут очевидним є значний вплив на його творчість панк- та альтернативного року,
а також пост-панку. Але якщо Nothing Great About Britain був історією переважно
політичною (що, в принципі, очевидно навіть з його назви), UGLY – особистий, саморефлексивний альбом.
Треки тут часто схожі на приступи параної, істерики та агресії, направленої в першу чергу на
самого себе.
8,3/10
Послухайте UGLY на улюбленій стримінговій платформі. В коментарях напишіть, чи сподобався
цей альбом вам.

Це ти обидва рев'ю написала за одну ніч7
ВідповістиВидалитиНі, писала вже зранку, на написання обох витратила десь годину загалом. Від опівночі обидва альбоми прослухані тричі (я зазвичай слухаю альбоми тричі, перш ніж щось про них писати), але нічого іншого поки не слухала 🤣.
ВидалитиОго, тричі, я зазвичай один раз слухаю і у мене тези вже з'являються.
ВидалитиЯ зазвичай ще між прослуховуваннями намагаюсь перерву хоча б годину-півтори робити, щоб мої думки про альбом не були от прям на 100% першими враженнями. Хоча це не завжди допомагає: на те, щоб розсмакувати останній альбом Idles, наприклад, мені довелось зживатися з ним кілька місяців - початкова оцінка була доволі низькою.
ВидалитиМені CRAWLER сподобався відразу, бо я слухав його в рамках ознайомлення з усією дискографією і він відчувався дуже цікавим альбомом поміж всіх через розуміння того, як гурт прийшов від жорсткого Brutalism до більш інді-рокового звуку, і при цьому залишилися собою, лише за 4 роки. Ну і на ньому є Car Crash та Crawl!, і за це його не можна не любити.
ВидалитиДо речі, ніколи не пробачу Греммі за те, як вони обікрали IDLES та Turnstile, віддав їхні номінації Wet Leg та Оззі Осборну.
Та ну це ж Греммі, камон, чого ще від них очікувати. Роздають статуетки за принципом менстрімності, а Wet Leg - вже популярніша за Idles група, якщо орієнтуватися навіть на кількість слухачів в Spotify. Ну а Оззі хто його зна, за що дали. Щоб не ображати діда чи що😂. Я припинила зважати на Греммі ще в 19ому році, коли нагороду за кращий альтернативний альбом мав отримати TBH+C, а отримав абсолютно ніякий альбом Бека Colors.
Видалитиз тих пір Греммі для мене існує просто як щорічний цирк шапіто, потрібний для того, щоб в чергове поцілувати Бейонсе в ясна
ВидалитиКатегорично, але правдиво. Все ж Wet Leg я полюбляю та ціную, давненько в рок-музиці не було чогось такого більш свіжого та молодого, але й IDLES та Turnstile теж не відстають, другі так взагалі ніби весь панк догори дригом перевернули останнім альбомом (який я не перестаю слухати ще з жовтня). Напевно, колись все ж ця парадигма зміниться в кращу сторону і на Греммі почнуть помічати та нагороджувати молодих артистів, але, мабуть, це вже не на нашому віці...
ВидалитиНу так теоретично Wet Leg - молодий гурт, значно молодший за Idles, у яких вже 4 альбоми. Але їм не дали нагороду як найкращому новому виконавцю - віддали її якійсь джазовій виконавиці. Логіка там давно сконала тихенько десь в кущах.
ВидалитиКороче, залишається надіятися та чекати на Weyes Blood total domination на премії 2024 року.
Видалитиможе бути, хто зна
ВидалитиПорівняв UGLY з Atrocity Exhibition Денні Брауна - тепер на мене всі плюються. Таке воно - життя...
ВідповістиВидалититокси з aoty не дають права на власну думку?
ВидалитиДуже люблю цей сайт, він зручний і підходить мені під мою систему оцінювання з кроком 0,1. Але "місцеві" там - ух... Втім, як і на RYM.
ВидалитиЦікаво, як би там поставились до моєї сьогоднішньої тези, що вони недооцінюють одне посереднє барахло і переоцінюють інше таке саме посереднє барахло 😆. Навіть перевіряти не хочу.
ВидалитиТа дають право, але просто тут така прикольна ситуація - люди лайкають моє рев'ю, воно на самій вершині, а інші пишуть в коментарях, що мене треба зупинити, бо моє порівняння неправильне. Короче, собака гавкає, караван іде.
ВидалитиТи колись тусувалася на RYM? Я туди заходив лише разів 5 і те - не зрозуміло навіщо.
ВидалитиА щодо місцевих просто нам, українцям - складно зрозуміти американців та канадців, як і навпаки, тож іноді непорозуміння трапляються, але у мене начебто все добре переважну кількість часу. Я не стільки намагаюся зрозуміти цілком їхну внутрішню систему координат та інтернет-ментальність, скільки просто варюся серед них та впроваджую свої думки на своєму особистому профілі, дозволяючи собі критикувати і ТікТок, і Фантано і їхніх улюблених виконавців.
Та й тим паче, на AOTY є багацько високоінтелектуальних поціновувачів високодуховного музичного мистецтва, яких іменують чорно-білими аватарками, вони так взагалі в повну конфронтацію йдуть зі звичайними юзерами, але на них підписуються, їх лайкають і прислухаються до їх порад. Тож звісно, що ідіоти є усюди та в кожній сфері, але зациклюватися на них не варто, бо майже завжди вони - меншість.
Я зареєструвалась приблизно одночасно на RYM та AOTY, але перший мені не підійшов через неймовірну кривизну самого сайту та систему оцінювання типу "до 5 зірок з кроком 0,5", а вона мені не подобається, тому намагалась користуватись ним десь тижні два та й закинула.
Видалити