![]() |
Дата релізу:
14.02.2023
Жанри: Alternative
Pop, Electronic Pop, Experimental
Pop
За настроєм цей альбом значно менш інтровертний, ніж його попередник Pang: такими тут можна назвати тільки, мабуть, Hopedrunk Everasking та Butterfly Net. Це вже швидше про прийняття себе та пошук перспективи розвитку в цьому світі зі всіма його особливостями та недоліками. Від пісні до пісні звуковий ландшафт та настрій настільки змінюється, що було би однаково неправильним як зводити Desire, I Want To Turn Into You до якогось певного жанру, так і виокремлювати кожен з тієї купки жанрів, які присутні тут лише побіжно – він просто експериментальний та доволі різнорідний, хоча й тримається купи переважно завдяки об’ємному та гнучкому вокалу Полачек. І, безперечно, попри екстравагантність, деяку специфічність та експериментальність, Desire, I Want To Turn Into You – це в першу чергу поп-альбом з піснями, які доволі легко запам’ятати і які так само легко уявити ненав’язливо-непомітними, коли вони супроводжують собою ваші будні фоном.
8/10
Послухайте Desire, I Want To Turn Into You на улюбленій стримінговій платформі. Напишіть в коментарях, що ви думаєте про цей альбом, якщо слухали його.

Це настільки прекрасний саундтрек для Stardew Valley, що мені під час прослуховування мимовільно захотілося знову провідати свою затхлу ферму, яку я закинув через те, що одружився і все перетворилося в нудну рутину.
ВідповістиВидалитизначить на рахунок "підійде фоном" я не помилилась)
ВидалитиНе помилились, однак я можу сказати, що для мене на цьому альбомі було багато моментів, які були варті того, щоб сконцентруватися на них.
ВидалитиДо речі, а є сенс плекати надіЇ на рев'ю нового синглу Лани Дель Рей? Дуже хотілося б послухати ваші думки про A&W.
Так, безперчно, воно цікаве, бо ж експериментальне. Рев'ю на сингл? Хм, ідея цікава, але не знаю, чи вартуватиме та кількість думок, що в мене про нього є, окремої статті. Треба подумати, якщо там тексту набереться на абзац - буде в бліці під кінець місяця, якщо хоча б абзаци два-три, то зроблю окремим постом. А відгук на альбом Лани, думаю, буде (до релізу ще аж місяць і то дожити треба, але якщо таки доживемо). Я до її творчості ставлюсь доволі нейтрально, але ось ця нова пісня сподобалась.
ВидалитиНі, ну Father John Misty на фіті - це, звісно, один з найнадійніших способів "купити" мене як потенційного слухача своєї роботи (без жартів, бо його творчість я люблю і зараз якраз в процесі переслухування дискографії з думками про те, а чи не ранжувати мені його альбоми від гіршого до кращого 🤔), тому відгуку на альбом Лани не буде тільки у тому випадку, якщо до того часу небо на голову впаде.
ВидалитиFather John Misty та Лана разом як кава та вершки... Насправді теж люблю обох із них, у Father чув лише останній його альбом, але він мені дуже сподобався, хоча решта юзерів його не дуже оцінили. Із Лани обожнюю багато чого (Born to Die, Ultraviolence, NFR) та й мій найкращий друг - її запеклий та радикальний фан. Тому без його розповідів, скільки разів Лана сходила сьогодні в туалет, у мене не обходиться не один день. Але цей сингл настільки підірвав мені мозок (що й відображено в моєму рев'ю на AOTY), що я тепер дуже сповнений ажіотажу навколо цього альбому.
ВидалитиЗ творчістю Лани мені, насправді, не завадило б ознайомитися детальніше, тому що від початку до кінця я в неї чула лише кілька альбомів, а так в основному - тільки найвідоміші пісні. От якщо майбутній альбом виявиться настільки ж гарним, як сингл, та сподобається - закрию цей пробіл повністю).
ВідповістиВидалитиЩо ж до Father John Misty, від спокуси написати якесь "простирадло" за його дискографією мене зупиняє розуміння того, що це ж дуже нішева штука, яка буквально тільки мені цікава і буде 😂. Хоча з іншого боку - про що ж ще писати, якщо не про те, що любиш. Плюс я так само думала, коли писала про Maybe Tomorrow від Low Roar, а зараз цей текст має в блозі найбільше переглядів. Хоча тут, безумовно, свою роль зіграло те, що він помер і це викликало в людей зацікавлення його персоною.
Я думаю, що людям сподобається, коли вони отримають компактний та елегантний розбір всієї дискографії артиста замість того, щоб слухати її самостійно. Аудиторія любить, коли їй подають на блюдечку все готове і вставати не треба. Особисто мені було б дуже цікаво почитати ваші думки, а потім піти і сформувати свої власні, переслухавши всю дискографію за один день (як я зазвичай і роблю, а потім на наступний ранок відчуваю себе розчавленим вантажівкою лимоном)
ВидалитиНенавиджу порівняння музики з їжею, але слухати залпом дискографію навіть найулюбленішого музиканта настільки ж небезпечно, як наїстися занадто багато чогось, що дуже смакує - в результаті є ризик, що потім це буде викликати відразу. Тому я зазвичай слухаю по два альбоми в день, якщо беруся "опрацьовувати" чиюсь дискографію. А дискографію, наприклад, King Gizzard & the Lizard Wizard фізично неможливо подужати за один день, бо то божевільні люди).
ВидалитиОй, вибачте, більше так не буду. Я на останній Новий Рік робив повну ретроспективу гурту Fishmans і мені довелося прослухати та написати 10 рев'ю на 10 різних релізів десь за 3-4 дні, тоді мені реально погано було. Зазвичай я слухаю по 5-7 альбомів в день і багатьом виставляю просто оцінку без рев'ю, ще в малій кількості випадків можу написати якесь речення або абзац про те, що я думаю. А щодо King Gizzard - я дуже хочу в майбутньому зробити огляд їх дискографії, але я думаю, що за той час, поки я її буду робити - кількість їх альбомів помножиться на два.
Видалитиот саме тому огляд дискографії KG&LW має сенс робити тоді, коли вони оголосять про завершення творчої діяльності)
ВидалитиНа той момент у них буде релізів в дискографії як у Мерзбоу чи Бакетхеда, тож навіть не знаю, скільки часу це займе на той момент (f*cking eternity). Я якщо і вирішусь на такий відчайдушний крок, то може буду робити нові рев'ю на нові альбоми після огляду загальної дискографії в моменти їх виходу, щоб потім зібрати цілісну картину. Так буде легше, мені здається.
ВидалитиДо речі, я чув, що якщо повністю послухати всі альбоми KG&LW, то тоді ваші навички гри на гітарі проб'ють стелю та піднімуться до рівня Джимі Хендрікса чи Джона Фрушанте, ваша витримка буде як у тибетських монахів, а в саду будуть бігати аморфні гобліни, стріляючі в комах лазерами із інфернальної пустоти смаженого буття.
Видалити😂 десь так
ВидалитиАпдейт по синглу Лани: відгук буде в бліці, який опублікую десь 27-28 числа.
ВідповістиВидалитиヽ(^o^)ノ
Видалити